Buzdağı 0,50 Lt. Pet Su

16,00

Stok Durumu : Stokta Var

Ortalam Teslimat Süresi : 60 Dakika

1 kolide 24 adet vardır. 1 Koli Fiyatıdır.

Teknik Özellikler

Ph’ ı 7nin üzerinde olmalı;

Suda pH değeri suyun asidik ve bazik olması hakkında bilgi verir. Saf suyun pH değeri 7’dir. (7 nötürdür) Dünya Sağlık Örgütü (WHO) pH değerini 7nin üzerinde tavsiye etmektedir. pH 7nin altına indikçe hücre yapısında asidik aşındırıcılık artar.

Buzdağı Doğal Mineralli Su TC Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Laboratuvarlarının yıl içinde yaptığı tüm analizler sonucunda pH değerinin 7nin üzerinde olduğu belgelendirmiştir.
! Suyun kaynağı yerleşim ve endüstriyel alanlarından uzakta olmalı;

Suyun kaynağı yerleşim alanlarına, sanayi bölgeleri ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu otoyollarına yakın olursa kimyasal ve evsel, kirlenmeye ve egzoz emisyonlarına maruz kalabilir, bu da suyun kalitesini ve içilebilirliğini etkiler.

Buzdağı Doğal Mineralli Su Kaynakları endüstriyel sanayi bölgeleri ve yerleşim merkezlerinden 20 km uzaklıkta ve egzoz emisyonlarından etkilenmeyen jeolojik yapıya sahip 650 m rakımlı Keremali Dağlarının batı uzantısındadır.
! Ambalajı temiz ve sağlıklı olmalı;

Suyun kaynağında kaliteli ve temiz olmasının önemli olduğu kadar ambalaj ve taşımada da kaliteli sürekliliğini sağlamak esastır. Her dolum esnasında gerekli hijyen standartları uygulanan Polikarbon ve Cam Damacana veya tek kullanımlık pet ambalaj seçenekleriyle bu süreklilik sağlanır.

Buzdağı Doğal Mineralli Su, en son teknolojideki PC iç yıkama ve dolum makinelerine sahip olmakla birlikte PC Damacana takip mevzuatında gerekli fiziksel altyapı çalışmalarını tamamlamış, sahada pilot uygulamalara başlamıştır. Tek kullanımlık pet ambalajını gıda üretimine uygun Türkiye ve Uluslararası pazarda en bilinir markaları tercih etmektedir.
! İçeriği temiz olmalı;

Suyun içerisinde insan sağlığını etkileyecek kimyasal ve biyolojik etmenler olmamalıdır.

Buzdağı Doğal Mineralli Su, hem Halk Sağlığı Laboratuvarları tarafından yapılan haftalık periyodik analiz raporları ile hem de kendi laboratuvarlarında saatlik olarak yapmakta olduğu analizler ile sürekli olarak su ve ambalaj kalitesini kontrol altında tutmaktadır.